REKLAMA

PODKARPACIE. 18-latek szarpał i podduszał swojego ojca! Żądał pieniędzy

PODKARPACIE. Kara do 12 lat pozbawienia wolności, grozi mężczyźnie, który podejrzany jest o rozbój. 18-latek szarpał i podduszał swojego ojca, a następnie zabrał mu pieniądze. Mieszkaniec Tarnobrzega zaraz po zdarzeniu został zatrzymany przez policjantów. Już usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

BsdtE

W ubiegły czwartek, po godz. 12, dyżurny tarnobrzeskiej Policji otrzymał informację, że na terenie jednej ze stacji paliw, przy ul. Warszawskiej, nastolatek szarpie starszego mężczyznę. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci.

Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę przestępstwa. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Śledczy ustalili, że młody mężczyzna zaatakował swojego ojca, żądając od niego pieniędzy. Gdy ich nie otrzymał, szarpał i podduszał pokrzywdzonego zabierając mu z kieszeni 100 złotych.

Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Został przesłuchany i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa do którego się przyznał. Policjanci odzyskali skradzione pieniądze.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator zastosował wobec 18-latka, środki zapobiegawcze w postaci m.in. dozoru policji. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od lat 2 do lat 12.

źródło: KMP Tarnobrzeg


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)