REKLAMA

4179 zł w licytacjach WSIiZ dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

PODKARPACIE. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie po raz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Łączna kwota, jaka dzięki naszym uczelnianym licytacjom zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to 4179 zł.

WOŚP 900x600

Za 2512 zł wylicytowane zostało dwuosobowe zaproszenie VIP na kolację oraz spotkanie z cyklu „Wielkie Pytania w Nauce” w którym wezmą udział prof. Jerzy Bralczyk oraz prof. Jan Miodek. Licytacja 20 godzinnego kursu on-line języka chińskiego zakończyła się kwotą 1000 zł – dla zwycięzców licytacji lekcje zostaną przeprowadzone przez native speakera języka chińskiego WSIiZ, natomiast licytacja warsztatów makijażu z analizą kolorystyczną zakończyła się kwotą 207,50 zł.

Wystawione spotkania i przedmioty można było licytować do 29 stycznia 2023 roku. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu Uczelnia przekazała m.in.: plakaty dr Patrycji Longawy, pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora, prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ oraz spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych.

źródło: materiały nadesłane

30-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)