REKLAMA

73-latek stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Wysokim mandatem zakończyła się kolizja drogowa, do której doszło w Tarnobrzegu. 73-letni kierowca renault, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało, był trzeźwy. Policjanci przestrzegają i apelują o ostrożność i stosowanie się do przepisów prawa o ruchu drogowym.

303-252749

Wczoraj przed godz. 13, policjanci ruchu drogowego interweniowali na miejscu kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło na ul. Orląt Lwowskich w Tarnobrzegu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 73-letni kierowca renaulta nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście kierujący pojazdem nie odniósł obrażeń i był trzeźwy.

73-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba, za spowodowanie zdarzenia drogowego, został ukarany mandatem w wysokości 1000 zł, policjanci zatrzymali mu również dowód rejestracyjny.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze tj. natężenia ruchu, stanu nawierzchni, warunków atmosferycznych – jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

źródło: KMP Tarnobrzeg


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

03-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)