REKLAMA

Akcja #ZOBACZWIĘCEJ również w Rzeszowie i na Podkarpaciu!

Akcja #ZOBACZWIĘCEJ również w Rzeszowie i na Podkarpaciu!

#ZOBACZWIĘCEJ to projekt o CZŁOWIEKU, jego sile i determinacji w walce o siebie, ale też o emocjach, jakie mu towarzyszą. 

365 osób z 12 miast w Polsce (Toruń, Szczecin, Częstochowa, Kraków, Białystok, Skierniewice, Warszawa, Łódź, Wrocław, Lublin, Rzeszów i Gdynia) w obiektywie Magdy Rdest-Nowak.
W II edycji uczestnikami będą kobiety i mężczyźni, dziewczęta i chłopcy ubrani w białe koszule… Koszule, pod którymi kryją się ich codzienne zmagania z chorobą, niepełnosprawnością, nietolerancją… Tak często niewidoczne dla oka. Tutaj zobaczysz jacy są silni i zmotywowani do działania. Jak walczą z przeciwnościami i jakie sukcesy osiągają. 
I jak łatwo pomylić się w osądach… Ocenić i zaszufladkować…
Szukamy wyjątkowych ludzi, którzy zmagają się z chorobą przewlekłą, niepełnosprawnością, depresją, anoreksją, wykluczeniem czy innymi zaburzeniami, a mimo to nie poddają się, czerpią z życia garściami, mają marzenia i pasje, które realizują na miarę swoich możliwości.
Opowiadamy ich historie, aby dać siłę innym chorym lub tym, którzy z różnych przyczyn już się poddali. Motywujemy, dajemy nadzieję i wiarę, że się da, że można i że warto.
Tworzymy przestrzeń do działania dla osób często wycofanych i zamkniętych w pułapce własnych lęków. Przestrzeń do integracji i otworzenia się na innych.
Dajemy szansę zobaczyć więcej!
365 uczestników #ZOBACZWIĘCEJ to kierunkowskaz dla reszty świata…
 
Masz odwagę opowiedzieć, z czym się zmagasz? Chcesz pokazać swoją moc i determinację? Dać nadzieję innym? Przeżyć niesamowitą przygodę i poznać fantastyczne osoby? Jeśli tak – ten projekt jest właśnie dla Ciebie – mówi Ewelina Florczak, koordynatorka projektu w Rzeszowie. – Sesja w Rzeszowie jest zaplanowana na 18.06. W późniejszym terminie wrzesień/październik chcielibyśmy zorganizować „mały finał” z wystawą zdjęć – dodaje. 

07-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)