REKLAMA

Finał WOŚP w Sanoku się rozrasta! Bieszczadzka Banda gra z Orkiestrą

SANOK. Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Sanoku finał odbędzie się w dwóch odsłonach, na które zaprasza Jurek Owsiak. Jak co roku w pomaganie włącza się Bieszczadzka Banda – grupa quadowa.

FB_IMG_1673432922467

Bieszczadzka Banda – grupa quadowa jak co roku włącza się w pomaganie. Będą z namiotem 29 stycznia od godziny 10 do 16 na skansenie. Za każdą kwotę wrzuconą do puszki umożliwią przejazd chętnym quadami.

Będzie możliwość również otrzymać od grupy symboliczne gadżety.

Przypominamy: 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia, wtedy odbędzie się tradycyjna kwesta na ulicach. Finał w Sanoku w tym roku odbędzie się w dwóch odsłonach. Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 10:00 w Skansenie Galicyjskim Wielkim Jarmarkiem Gorących Serc, gdzie będzie zdrowa żywność Bazarku Podkarpackiego, morsowanie, łucznicy, Bieszczadzka Banda i wiele więcej.

Od 16:00 rozpocznie się druga odsłona Finału w Galerii Beksińskiego na sanockim zamku, tam będzie można obejrzeć specjalną wystawę pamiątek po Tomaszu Beksińskim, odbędą się również koncerty, a punktualnie o godzinie 20 odpali się teatr ognia, czyli światełko do nieba!

źródło: materiały nadesłane

13-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)