REKLAMA

Kierowca opla słono zapłaci za złamanie przepisów. Wysoki mandat i sporo punktów

BESKO / POWIAT SANOCKI. Kierujący oplem, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 106 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenie otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Po raz kolejny apelujemy o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

303-252805

Wczoraj przed godz. 19, w miejscowości Besko, policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującego pojazdem marki Opel. Okazało się, że mężczyzna znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 106 km/h.

Za popełnione wykroczenie 31-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi. Stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Zimą warunki na drodze robią się bardzo zmienne i mogą być niebezpieczne. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę. Pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni, nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Sanok


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

05-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)