REKLAMA

Mieszkaniec powiatu sanockiego zatrzymany. Na koncie ma m.in. przestępstwa o charakterze pedofilskim

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE / POLSKA. Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali poszukiwanego listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od blisko dwóch lat. Funkcjonariusze zatrzymali 56-latka w jego mieszkaniu w Warszawie.

Fa1sN0

Sprawa miała swój początek w 2019 roku. Do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku wpłynęły dwa listy gończe za mieszkańcem powiatu sanockiego. Pierwszy został wydany przez Sąd Rejonowy w Tychach, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Drugi wydała leska prokuratura. Mężczyzna miał na swoim koncie m.in. przestępstwa o charakterze pedofilskim oraz kradzież.

Poszukiwania przejęli policjanci z komórki zajmującej się poszukiwaniem osób, z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W toku prowadzonych czynności ustalili, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza województwem podkarpackim. Ich żmudna praca przyniosła efekty. Funkcjonariusze ustalili, że 56-latek może przebywać w województwie mazowieckim, w północnej części Warszawy.

We wtorek, 17 stycznia br., policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali mężczyznę. Poszukiwany 56-latek przebywał w swoim mieszkaniu, w Warszawie. Trafił do zakładu karnego.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

źródło: KWP

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

 

 

19-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)