REKLAMA

Panie z Wujskiego grają z Orkiestrą! Pyszne pierniczki już czekają (FOTO)

GMINA SANOK. Siema ludzie wielkiego serca! Gmina Sanok MELDUJE GOTOWOŚĆ do udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Wujskiem, przygotowaliśmy dla Was ponad 300 sztuk pierników! Jesteśmy pewni, że w zamian wypełnicie po brzegi wszystkie WOŚP-owe puszki.

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę 29 stycznia na Rynek Galicyjski w Skansenie. Bądźcie tam razem z nami! RAZEM POMAGAMY!

Przypominamy:

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już tradycja, która przyciąga setki tysięcy osób, które chcą pomóc. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe, kiermasze, wydarzenia zamknięte i wiele innych, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia, wtedy odbędzie się tradycyjna kwesta na ulicach. Finał w Sanoku w tym roku odbędzie się w dwóch odsłonach. Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 10:00 w Skansenie Galicyjskim Wielkim Jarmarkiem Gorących Serc, gdzie będzie zdrowa żywność Bazarku Podkarpackiego, morsowanie, łucznicy, Bieszczadzka Banda i wiele więcej.

Od 16:00 rozpocznie się druga odsłona Finału w Galerii Beksińskiego na sanockim zamku, tam będzie można obejrzeć specjalną wystawę pamiątek po Tomaszu Beksińskim, odbędą się również koncerty, a punktualnie o godzinie 20 odpali się teatr ognia, czyli światełko do nieba!

źródło: Gmina Sanok, arch.red.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Team Airsoft Sanok włącza się w pomaganie!

Bieg „Policz się z cukrzycą” coraz bliżej!

Finał WOŚP niebawem! Jurek Owsiak zaprasza do Sanoka! (VIDEO)

Finał WOŚP w Sanoku się rozrasta! Bieszczadzka Banda gra z Orkiestrą

Licytuj i pomagaj! Trwają aukcje Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP

27-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)