REKLAMA

“Pitch me baby” już jutro w Urban Lab!

Piątkowe popołudnie w Centrum Innowacji Miejskich- Urban Lab w Rzeszowie upłynie pod znakiem szlifowania umiejętności prezentacji pomysłu przez inwestorami, mentorami i ekspertami. Co ważne, feedback będzie natychmiastowy. Wydarzenie prowadzone będzie w języku angielskim.

 „Pitch me baby one more time” to cyklicznie organizowane przez Accelpoint wydarzenie mentoringowe, którego celem jest poprawa umiejętności prezentacji biznesowych pomysłów, by “zabłysnąć” przed inwestorami i mentorami, na których wsparcie liczymy. Atutem tego rodzaju “treningów” jest natychmiastowy feedback, dzięki któremu na bieżąco wskazywane są elementy, które warto w wystąpieniu zawrzeć.

Najlepszy mówca nagrodzony zostanie wejściówkami premium na tegoroczny Carpathian Startup Fest oraz 30-minutową rozmową z przedstawicielami funduszu Inovo.vc. podczas tegorocznego #CSF. 

Przypomnijmy, rzeszowski Urban Lab jest jednym z Partnerów Ekosystemu tegorocznego Carpathian Startup Festu, w ramach którego organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych oraz “dziką kartę” do 7 edycji programu InCredibles. 

Rejestracja “Pitch me baby”: https://lnkd.in/dMbt9wcY  

Agenda: 

– 16:30 – Otwarcie drzwi 

– 16:30 – 17:00 – Networking 

– 17:00 – 18:30 – Sesja pitchingowa 

– 18:30 – 20:00 – Networking

13-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)