REKLAMA

PODKARACIE. Wjechał na przejazd przy opadających rogatkach. Surowa kara dla 72-latka

PODKARPACIE. 72-letni kierujący mercedesem przejechał przez przejazd kolejowy, mimo włączonych sygnalizatorów i opuszczających się rogatek. Świadkami tego zdarzenia byli policjanci z komisariatu w Radymnie. Funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 2 tys. złotych oraz 15 punktami karnymi. Apelujemy o rozsądek i bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów.

railroad-crossing-g8a5b60968_1280

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 12, w Radymnie, na przejeździe kolejowym. Policjanci z miejscowego komisariatu pełniący służbę w tym rejonie, zauważyli kierującego mercedesem, który przy pulsującym czerwonym świetle wjechał na przejazd kolejowy, gdy rogatki zaczęły opadać. Dróżnik widząc tą sytuację, był zmuszony podnieść rogatki ku górze, aby nie doszło do ich uszkodzenia. Tuż za przejazdem kolejowym, funkcjonariusze zatrzymali kierującego mercedesem do kontroli.

Za popełnione wykroczenie, 72-letni mieszkaniec gminy Radymno, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tys. złotych oraz 15 punktami karnymi.

Apelujemy o rozsądek i bezwzględne stosowanie się do przepisów dotyczących przekraczania przejazdów kolejowych.

źródło: KPP Jarosław

foto nagłówek: zdjęcie podglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

 

 

30-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)

Tagi: