REKLAMA

PODKARPACIE: Tragiczny finał poszukiwań

PODKARPACIE. Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania 31-letniego mieszkańca Jarosławia. W piątek po południu ciało mężczyzny zostało znalezione w rzece San w Wiązownicy. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Od środy rano policjanci z jarosławskiej komendy, prowadzili poszukiwania zaginionego 31-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego telefon był nieaktywny.

Po przyjęciu zawiadomienia o zaginięciu, policjanci przystąpili do działań poszukiwawczych na terenie miasta oraz na rzece San, w rejonie w którym mężczyzna był widziany ostatni raz. Do działań na rzece włączyli się także strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu.

W piątek, przed godz. 18 podczas działań na Sanie, w Wiązownicy, strażacy zauważyli ciało mężczyzny. Po wstępnych przeprowadzonych oględzinach potwierdzono tożsamość mężczyzny, którym okazał się zaginiony 31-latek.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Przeprowadzone czynności pozwolą na wyjaśnienie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

KPP JarosławZOBACZ RÓWNIEŻ:

POWIAT BRZOZOWSKI: Zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba poszkodowana

foto: OSP KSRG Humniska – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)