REKLAMA

„Pomost International” powraca. Trwają zapisy na jubileuszową edycję wakacyjnego kursu językowego dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia z native speakerami, ciekawi ludzie i wieloletnia tradycja to główne atuty powracającego do Rzeszowa Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”, który odbędzie się w dniach 10 – 22 lipca 2023 roku w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Kurs poprowadzi grupa amerykańskich wolontariuszy z partnerskiego miasta Buffalo. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy prowadzone są do dnia 30 maja 2023 roku.

Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” to wieloletnie przedsięwzięcie realizowane w ramach współpracy partnerskiej miasta Buffalo i Rzeszowa. Wakacyjne zajęcia językowe dla młodzieży i dorosłych prowadzone są przez nauczycieli – wolontariuszy ze Stanów Zjednoczonych, którzy od 1991 roku odwiedzają Rzeszów, by w niekonwencjonalny sposób uczyć języka angielskiego i przekazywać wiedzę o wielu dziedzinach życia społeczeństwa amerykańskiego.

Tegoroczna edycja dwutygodniowego kursu rozpocznie się 10 lipca 2023 roku i potrwa do 22 lipca 2023 roku. Językowe zajęcia będą realizowane w formie kursu całodziennego dla młodzieży w wymiarze 60 godzin zegarowych oraz kursu wieczorowego dla dorosłych w wymiarze 40 godzin zegarowych. Kurs prowadzony będzie wyłącznie w języku angielskim na podstawie tematycznego podręcznika opracowanego przez odwiedzających Rzeszów nauczycieli z Buffalo.

Organizatorami XXX Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” są: Stowarzyszenie Pomost International w Buffalo (USA), Urząd Miasta Rzeszowa oraz Rzeszowski Dom Kultury. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zapisy potrwają do dnia 30 maja 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące udziału, regulamin kursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.


13-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)