REKLAMA

Praca w Służbie Celno-Skarbowej na Podkarpaciu! Więcej etatów

PODKARPACIE. Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych etatów w Służbie Celno- Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu. To dobre informacje dla kandydatów, którzy złożyli podania w finalizowanym obecnie postępowaniu kwalifikacyjnym.

Screenshot 2022-12-29 at 09-46-38 Dobre wiadomości dla kandydatów do służby w podkarpackiej KAS - Aktualności - Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Trwa jeden z ostatnich etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu, ogłoszonego końcem lipca br. Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki zwiększeniu do 170 liczby wolnych etatów mundurowych, więcej osób, które złożyły podania w ramach tego naboru ma szansę założyć mundur funkcjonariusza.

Osoby, które pozytywnie zakończą cały proces postępowania rekrutacyjnego trafią do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 135 etatów), Rzeszowie, Jasionce ( 18 etatów) a także Krośnie, Krościenku i Barwinku (17 etatów).

Kandydaci przeszli kolejno testy wiedzy, sprawności fizycznej, psychologiczny i kompetencyjny. Zakończył się także etap rozmów kwalifikacyjnych. O ostatecznej zdolności do służby kandydatów orzeknie komisja lekarska podległa MSWiA.

źródło: KAS


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

29-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)