REKLAMA

RZESZÓW. Centrum Innowacji Miejskich Partnerem Carpathian Startup Fest 2023

RZESZÓW. Centrum Innowacji Miejskich Partnerem Carpathian Startup Fest 2023

Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab jako Partner Ekosystemu dołącza do tegorocznej edycji wydarzenia pn. Carpathian Startup Fest, którego inicjatorem jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego. Tegoroczny CSF zaplanowany jest między 15 a 16 czerwca w Centrum wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w podrzeszowskiej Jasionce.  

Wiodącym elementem trzeciej edycji Carpathian Startup Fest (CSF23), która odbędzie się między 15 a 16 czerwca 2023 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa, jest konkurs, podczas którego pomysłodawcy, startupy i scaleupy zawalczą o nagrody z łącznej puli 100 000 zł. Dla najlepszego projektu, który zaprezentowany zostanie na scenie tegorocznego CSF-u, organizatorzy przewidzieli nagrodę w wysokości 40 000 zł.   

By “wejść do gry”, w pierwszej kolejności należy odwiedzić stronę https://carpathianfest.pl, a następnie wypełnić obowiązkowy OnePager (formularz aplikacyjny), który później będzie Analizowany i oceniany przez przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i inwestorów (kategoria Startup i Scaleup), przedstawicieli Organizatora, a także Partnerów (kategoria Idea Challange). 

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 30 kwietnia, 12-go maja zaś ogłoszeni zostaną FINALIŚCI Carpathian Startup Fest2023, którzy tego samego dnia zaproszeni zostaną do udziału w dwudniowym CAMPie CSF. CAMP CSF poprowadzi Piotr Bucki, jeden z najlepszych ekspertów od komunikacji i prezentacji inwestorskich w Polsce.  

Co więcej- organizatorzy “dorzucają” też możliwość wejścia do siódmej edycji InCredibles (https://incredibles.pl), programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców z wizją, stworzonego przez Sebastiana Kulczyka.  

Co jeszcze?  

CSF23 to nie tylko szansa na zaprezentowanie projektu, to także możliwość spotkania z przedstawicielami funduszy i inwestorami w specjalnie do tego przygotowanej strefie Business Dating.  CSF23 to również dwa dni eksperckich wystąpień i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów ekosystemu startupowego i środowiska biznesowego. To także dostęp do wartościowego mentoringu oraz wieczorne MeetUp Party.

Materiał: Urban Lab
31-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)