REKLAMA

Tragedia podczas świąt. Nie żyje młody strażak

PODKARPACIE. Do tragedii doszło w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia we Wrzawach, w gminie Gorzyce. Pomimo wezwania służby ratunkowych życia 22-latka nie udało się uratować.

pIm0Bd

Do tragedii doszło w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w jednym z domów we Wrzawach. Służby ratunkowe około godziny 5 dostały wezwanie o podejrzeniu zatruciem tlenkiem węgla.

Według zgłoszenia w łazience w swoim domu we Wrzawach zasłabł 22-letni strażak. Przyczyną zasłabnięcia miało być zatrucie czadem. Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane służby ratunkowe, jednak pomimo wysiłku ratujących życia młodego mężczyzny nie udało się uratować.

W domu, w którym doszło do tragedii, zostały przeprowadzone badania. Nie wykazały one obecności tlenu węgla. Druhowie przyznali, że pomieszczenia były przewietrzone. Przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok. Strażacy za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali kondolencje z powodu śmierci kolegi.

– Rodzinie, bliskim składamy wyrazy współczucia i głębokiego żalu. Panie świeć nad jego duszą. Spoczywaj w spokoju. [*] – opłakują kolegę strażacy.

 

źródło: OSP Wrzawy / fb,

foto nagłówek; arch.red.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

28-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)