REKLAMA

WOŚP: Spotkanie z kierowcami rajdowymi, wystawa militariów. Będzie się działo!

SANOK. Tylko kilka dni dzieli nas od Finału WOŚP. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe, kiermasze, wydarzenia zamknięte i wiele innych, które rozpoczynają się już na początku grudnia. W Sanoku również przygotowano mnóstwo atrakcji, które będą towarzyszyć tradycyjnej kweście. Będzie się działo!

Fotoram.io

W niedzielę od godziny 16.00 na dziedzińcu Zamku w Sanoku zapraszamy na spotkanie z kierowcami rajdowymi i ich maszynami. Zawodnicy Automobilklubu Małopolskiego Krosno Koło Ziemi Sanockiej odpowiedzą na prawie każde pytanie.

Mariusz /Fiat 126p/ i Arek Borczyk /Honda Civic Vti/ – ojciec z synem wieloletni i utytułowani zawodnicy GSMP w Kategorii Narodowej

Krzysiek Kurasz /Renault Clio Sport/ rozpoczął swoją przygodę z wyścigami w sezonie 2021 największy sukces jeszcze przed nim.

Dodatkowo będą do licytacji gadżety rajdowe i wyścigowe.

Nie zabraknie również atrakcji dla miłośników militariów. Stowarzyszenie Strzeleckie GALICJA SANOK zaprasza na Wystawę militariów broni strzeleckiej oraz białej w ramach: 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023. Wystawa odbędzie się na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, przy ulicy Rybickiego 3, w dniu 29 stycznia 2023 r.

źródło: materiały nadesłane, WOŚP Sanok,

26-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)