REKLAMA

Zlokalizowany na Podkarpaciu dom stał się miejscem realizacji wielu artystycznych przedsięwzięć!

Zlokalizowany na Podkarpaciu dom stał się miejscem realizacji wielu artystycznych przedsięwzięć! Będzie można go zobaczyć 27 kwietnia na kanale YouTube Warner Music Poland! Modern Forest House został tłem do nowego singla duetu Mike & Laurent.

To nie pierwsza, tego typu, realizacja, która odbyła się w tym miejscu! Kolorowy, spektakularny i niepowtarzalny! Do tego zlokalizowany wśród sosnowych lasów. Olbrzymie przeszklenia zapraszają przyrodę do środka, a artystów pobudzają do tworzenia świeżych projektów!

To właśnie dlatego dom w radawskim lesie coraz częściej staje się miejscem, w którym artystyczna twórczość nabiera rozpędu. Niebanalna architektura i wnętrza w stylu maksymalistycznym wymykają się tu wszelkim schematom! Tak właśnie można zdefiniować nietypowy projekt usytuowany 60 kilometrów od Rzeszowa.

Kampanie reklamowe znanych marek, sesje zdjęciowe i produkcje filmowe to tylko część dorobku, funkcjonującego niespełna rok czasu, miejsca. Tym razem, podkarpacki dom został wybrany na tło do produkcji grupy Mike & Laurent. Premiera singla i teledysku została zaplanowana na 27 kwietnia!

Genezą powstania utworu „With U” były wspomnienia ciepłego lata i spędzanych na plaży słonecznych dni. Utwór duetu Mike & Laurent został stworzony po to, by wzbudzać radość i dostarczać świetnej energii. Cechą charakterystyczną „With U” jest przyjemna dla słuchacza linia melodyczna oraz letnie akordy. Mike & Laurent nieustannie pracują na swój sukces, dostarczając swoim odbiorcom nową muzykę, nierzadko w zaskakujących kolaboracjach, jak między innymi z Justyną Steczkowską („Now”), Grzegorzem Skawińskim i Kubą Szmajkowskim („Randez Vous”).

Fot. Materiały prasowe


17-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)